• محصول
ارم طب نور

اخبار 

سمینار "زندگی من با دیابت" (20 آبان 1393)

سمینار "زندگی من با دیابت" (20 آبان 1393)
۱۹آبان
۱۳۹۳

به اطلاع می‌رساند امسال نیز همچون سال‌های گذشته واحد دیابت شرکت ارم طب  سمیناری با عنوان "زندگی من با دیابت" را به مناسبت روز جهانی دیابت و با همکاری اداره سلامت منطقه 22 شهرداری تهران برگزار خواهد کرد. این سمینار روز سه شنبه 20 آبان ماه سال جاری از ساعت 9 الی 12 در سالن اجتماعات ساختمان امام علی (ع)  واقع در شهرک راه آهن، بلوار گلها، یاس 5، خیابان طوبی برگزار خواهد شد. ورود برای عموم افراد علاقمند آزاد است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 44697128 تماس حاصل نمایید.   به امید دیدار شما در  سمینار "زندگی من با دیابت"  ادامه »

سمینار روز جهانی دیابت (22 آبان 1393)

سمینار روز جهانی دیابت (22 آبان 1393)
۱۰آبان
۱۳۹۳

به اطلاع می‌رساند امسال نیز همچون سال‌های گذشته واحد دیابت شرکت ارم طب در سمینار "روز جهانی دیابت" حضور خواهد داشت. این سمینار به همت انجمن دیابت ایران و  با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت آموزش و پرورش، انجمن متخصصین غدد درون ریز و اداره کل سلامت شهرداری تهران، روز پنجشنبه 22 آبان ماه سال جاری از ساعت 8 الی 13 در سالن اجتماعات بیمارستان مرکز طبی کودکان واقع در انتهای بلوار کشاورز - خیابان دکتر محمد قریب برگزار خواهد شد. ورود برای عموم افراد علاقمند آزاد است.   به امید دیدار شما در  سمینار "روز جهانی دیابت"    ادامه »

گرامیداشت روز پزشک

گرامیداشت روز پزشک
۱۵شهریور
۱۳۹۳

شرکت ارم طب نور به مناسبت بزرگداشت 1 شهریور، روز پزشک در مجموعه فرهنگی ورزشی سرای محله تیموری حضور یافت و با غربالگری قند خون هموطنان عزیز این محله این روز را گرامی داشتند. همچنین در همین روز، شرکت ارم طب نور با استقرار در مجتمع تجاری بوعلی واقع در شهرک بوعلی قند خون ساکنین این محل را اندازه گیری کرد، که با استقبال خوبی از هموطنان عزیز روبرو شد. از مشارکت و همدلی خانه سلامت و کانون دیابت این محله که در این امر ما را یاری نمودند سپاسگزاریم. ادامه »

خانه سلامت شهرک هما

خانه سلامت شهرک هما
۱شهریور
۱۳۹۳

این بار به خانه سلامت شهرک هما رفتیم تا با غربالگری دیابت، هدیه ای ارزنده به سلامتی اهالی محله مرزداران تقدیم کنیم. در ساعت 10 صبح میزان قند خون 2 ساعته اندازه‌گیری و نتایج آنها تفسیر شد. سپس همایشی در رابطه با دیابت برگزار گردید و در پایان جوایزی به رسم یادبود به برخی از شرکت کنندگان در این همایش اهدا شد. ادامه »

سرای محله اوین

سرای محله اوین
۱شهریور
۱۳۹۳

شرکت ارم طب با همکاری مدیریت سرا و خانه سلامت محله اوین، به منظور ارتقا کیفیت زندگی و آگاهی، همایشی تحت عنوان "اصلاح سبک زندگی" را در اواخر مرداد 1393 برگزار کرد. قابل ذکر است که اندازه گیری رایگان قند خون و غربالگری دیابت نیز از دیگر خدمات شرکت ارم طب در این مجموعه پر طرفدار و حافظ سلامتی بود. ادامه »

سرای محله پرواز

سرای محله پرواز
۱مرداد
۱۳۹۳

خانه سلامت پرواز واقع در منطقه 5 تهران از دیگر محله هایی بود که شرکت ارم طب نور میزبان اهالی آن شد. کلاس آموزشی ویژه دیابتی ها برگزار و سپس غربالگری رایگان قند خون و مسابقه ای در همین رابطه انجام شد و جوایزی به رسم یادبود به برندگان مسابقه تقدیم گشت. ادامه »

خانه سلامت زعفرانیه

خانه سلامت زعفرانیه
۲۲تیر
۱۳۹۳

روز 28 اردیبهشت شرکت ارم طب نور نماینده انحصاری دستگاه قند خون On.Call در ایران، برای اولین بار در پارک ریحان با همکاری خانه سلامت زعفرانیه جهت آموزش اصلاح سبک زندگی و عادات غلط غذایی حضور یافت.همچنین، غربالگری قند خون اهالی محترم این محل از دیگر خدمات رایگان شرکت ارم طب نور بود که در خدمت هموطنان عزیز قرار گرفت.   ادامه »

غربالگری در خانه سلامت زیبا دشت جنوبی

غربالگری در خانه سلامت زیبا دشت جنوبی
۲۲تیر
۱۳۹۳

به مناسبت روز جهانی بدون دخانیات شرکت ارم طب نور با همکاری خانه سلامت زیبادشت جنوبی در بوستان افرا واقع در منطقه 22 شهرداری تهران با غربالگری قند خون و برگزاری کارگاه آموزشی تاثیر سیگار بر افراد دیابتی پذیرای هموطنان عزیز در این محله بود. ادامه »

هفته سلامت 1393

هفته سلامت 1393
۲۴اردیبهشت
۱۳۹۳

روز 18 فروردین ماه روز جهانی بهداشت نام گرفته است و همه ساله برنامه هایی به مناسبت گرامیداشت این روز در سراسر جهان برگزار می شود، امسال از 1 اردیبهشت ماه الی 7 اردیبهشت هفته سلامت برگزار شد. دراین هفته واحد دیابت شرکت ارم طب فرصت را مغتنم شمرد تا با مشارکت مردم و همراهی برخی از نهادهای دولتی و غیر دولتی از جمله خانه های بهداشت، خانه های سلامت، بوستان های شهر تهران و انجمن دیابت ایران، با استقرار در دهکده های سلامت و غرفه های سلامت با اندازه گیری قند خون در خدمت شما بزرگواران باشد. ادامه »

جشنواره نوروزی عطر یاس در برج میلاد

جشنواره نوروزی عطر یاس در برج میلاد
۲۶فروردین
۱۳۹۳

شرکت ارم طب نور در ایام نوروز 1393 بار دیگر در خدمت شما هموطنان عزیز بود. کادر شرکت ارم طب از تاریخ 1 فروردین لغایت 12 فروردین امسال در برج میلاد جهت غربالگری قند خون حضور داشتند، که بیشتر از همیشه با استقبال شما ایرانیان عزیز که از تمام نقاط ایران مهمان ما بودید روبرو شدیم. ادامه »

  ۱   ۲   ۳   ۴   ۵   ۶   ۷