• محصول
ارم طب نور

اخبار 

شهرداری منطقه 2 تهران

۲۷اسفند
۱۳۹۳

واحد دیابت شرکت ارم طب به مناسبت هفته سلامت مردان در پایگاه سنجش سلامت شهرداری منطقه 2 تهران حضور یافت و با غربالگری قند خون میزبان پرسنل محترم آنجا شد.   ادامه »

دانشگاه علوم پزشکی آجا

۲۷اسفند
۱۳۹۳

در روز ولادت حضرت زینب(س) و گرامیداشت مقام پرستار، افتخار آن را داشتیم در خدمت مراقبین سلامت در دانشگاه علوم پزشکی ارتش (آجا) باشیم و غربالگری اولیه قند خون را برای پرسنل محترم و دانشجویان عزیزانجام دهیم. ادامه »

کنگره آموزش بیمار و خودمراقبتی

کنگره آموزش بیمار و خودمراقبتی
۱۵دی
۱۳۹۳

سومین کنگره ملی آموزش بیمار و خودمراقبتی توسط معاونت های بهداشتی و درمانی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی تهران با همکاری کلیه مراکز علمی کشور با هدف بررسی و تقویت جایگاه آموزش بیمار و خود مراقبتی در نظام سلامت کشور در تاریخ 10 لغایت 12 دی ماه 1393 در تهران، مرکز همایش های بین المللی رازی برگزار شد. در این کنگره محققان و سیاستگزاران عرصه سلامت به مدت 3 روز چالش های مربوط به آموزش بیمار در نظام سلامت کشور را بررسی کردند. شرکت ارم طب به همراه تیم غربالگری خود در این سه روز پذیرای مهمانان این کنگره بود. ادامه »

هفته دیابت 1393

هفته دیابت 1393
۱۸آذر
۱۳۹۳

هفته دیابت سال 93 با شعار" تغذیه سالم با صبحانه آغاز می شود" برگزار شد. شرکت ارم طب در تاریخ 22 آبان در برنامه انجمن دیابت ایران در مرکز طبی کودکان در کنار شما عزیزان و یاران قدیمی دستگاه  On.Callحضور پیدا کرد. برخی از برنامه های هفته دیابت شرکت ارم طب   --* آموزش و غربالگری در مجتمع امام علی شهرداری منطقه 22 --*غربالگری و سخنرانی نماینده خاورمیانه کمپانی ACONدر همایش سالیانه موسسه خیریه دیابت اصفهان --*غربالگری در جشن روز دیابت کلینیک تابان --*غربالگری در سرای محله سلسبیل جنوبی --*آموزش وغربالگری در سرای محله سازمان برنامه جنوبی --*غربالگری در سرای محله شبیری جی --*غربالگری درهمایش روز دیابت شهر اراک --*غربالگری در سرای محله سلیمانی تیموری --*غربالگری در انجمن دیابت بابل --*غربالگری در مرکز سیتی سنتر اصفهان --*غربالگری در مرکز دیابت درمانگاه ام البنین اصفهان --*غربالگری در   ادامه »

سمینار "زندگی من با دیابت" (20 آبان 1393)

سمینار "زندگی من با دیابت" (20 آبان 1393)
۱۸آبان
۱۳۹۳

به اطلاع می‌رساند امسال نیز همچون سال‌های گذشته واحد دیابت شرکت ارم طب  سمیناری با عنوان "زندگی من با دیابت" را به مناسبت روز جهانی دیابت و با همکاری اداره سلامت منطقه 22 شهرداری تهران برگزار خواهد کرد. این سمینار روز سه شنبه 20 آبان ماه سال جاری از ساعت 9 الی 12 در سالن اجتماعات ساختمان امام علی (ع)  واقع در شهرک راه آهن، بلوار گلها، یاس 5، خیابان طوبی برگزار خواهد شد. ورود برای عموم افراد علاقمند آزاد است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 44697128 تماس حاصل نمایید.   به امید دیدار شما در  سمینار "زندگی من با دیابت"  ادامه »

سمینار روز جهانی دیابت (22 آبان 1393)

سمینار روز جهانی دیابت (22 آبان 1393)
۹آبان
۱۳۹۳

به اطلاع می‌رساند امسال نیز همچون سال‌های گذشته واحد دیابت شرکت ارم طب در سمینار "روز جهانی دیابت" حضور خواهد داشت. این سمینار به همت انجمن دیابت ایران و  با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت آموزش و پرورش، انجمن متخصصین غدد درون ریز و اداره کل سلامت شهرداری تهران، روز پنجشنبه 22 آبان ماه سال جاری از ساعت 8 الی 13 در سالن اجتماعات بیمارستان مرکز طبی کودکان واقع در انتهای بلوار کشاورز - خیابان دکتر محمد قریب برگزار خواهد شد. ورود برای عموم افراد علاقمند آزاد است.   به امید دیدار شما در  سمینار "روز جهانی دیابت"    ادامه »

گرامیداشت روز پزشک

گرامیداشت روز پزشک
۱۴شهریور
۱۳۹۳

شرکت ارم طب نور به مناسبت بزرگداشت 1 شهریور، روز پزشک در مجموعه فرهنگی ورزشی سرای محله تیموری حضور یافت و با غربالگری قند خون هموطنان عزیز این محله این روز را گرامی داشتند. همچنین در همین روز، شرکت ارم طب نور با استقرار در مجتمع تجاری بوعلی واقع در شهرک بوعلی قند خون ساکنین این محل را اندازه گیری کرد، که با استقبال خوبی از هموطنان عزیز روبرو شد. از مشارکت و همدلی خانه سلامت و کانون دیابت این محله که در این امر ما را یاری نمودند سپاسگزاریم. ادامه »

خانه سلامت شهرک هما

خانه سلامت شهرک هما
۳۱مرداد
۱۳۹۳

این بار به خانه سلامت شهرک هما رفتیم تا با غربالگری دیابت، هدیه ای ارزنده به سلامتی اهالی محله مرزداران تقدیم کنیم. در ساعت 10 صبح میزان قند خون 2 ساعته اندازه‌گیری و نتایج آنها تفسیر شد. سپس همایشی در رابطه با دیابت برگزار گردید و در پایان جوایزی به رسم یادبود به برخی از شرکت کنندگان در این همایش اهدا شد. ادامه »

سرای محله اوین

سرای محله اوین
۳۱مرداد
۱۳۹۳

شرکت ارم طب با همکاری مدیریت سرا و خانه سلامت محله اوین، به منظور ارتقا کیفیت زندگی و آگاهی، همایشی تحت عنوان "اصلاح سبک زندگی" را در اواخر مرداد 1393 برگزار کرد. قابل ذکر است که اندازه گیری رایگان قند خون و غربالگری دیابت نیز از دیگر خدمات شرکت ارم طب در این مجموعه پر طرفدار و حافظ سلامتی بود. ادامه »

سرای محله پرواز

سرای محله پرواز
۳۱تیر
۱۳۹۳

خانه سلامت پرواز واقع در منطقه 5 تهران از دیگر محله هایی بود که شرکت ارم طب نور میزبان اهالی آن شد. کلاس آموزشی ویژه دیابتی ها برگزار و سپس غربالگری رایگان قند خون و مسابقه ای در همین رابطه انجام شد و جوایزی به رسم یادبود به برندگان مسابقه تقدیم گشت. ادامه »

  ۱   ۲   ۳   ۴   ۵   ۶   ۷