• محصول
ارم طب نور

اخبار 

شرکت در هشتمین کنگره بین المللی حوادث و بلایا

شرکت در هشتمین کنگره بین المللی حوادث و بلایا
۴اردیبهشت
۱۳۹۶

حضور شرکت ارم طب در هشتمین نمایشگاه کنگره بین المللی سلامت در حوادث و بلایا که در سالن همایشهای رازی برج میلاد  به مدت 3 روز برگزار گردید . ادامه »

شرکت در همایش دو روزه بیمارستان مرکز طبی کودکان

شرکت در همایش دو روزه بیمارستان مرکز طبی کودکان
۳اردیبهشت
۱۳۹۶

به مناسبت هفته سلامت در بیمارستان مرکز طبی کودکان غربالگری تست قند خون از عموم مردم صورت گرفت. ادامه »

همایش روز جهانی دیابت

همایش روز جهانی دیابت
۱۹آذر
۱۳۹۵

همایش روز جهانی دیابت در مورخ 22 آبان ماه سال 1395 در سالن همایشهای امام خمینی(ره)  واقع در بیمارستان امام خمینی (ره) با حضور بسیاری از پزشکان،کارشناسان مربوطه و بیماران دیابتی برگزار گردید. شرکت ارم طب  مفتخر است که هر ساله با شرکت در همایش روز جهانی و همکاری با اعضای محترم انجمن دیابت ایران توانسته گامی در راستای تحقق اهداف این  انجمن بردارد. به امید دیدار شما عزیزان در همایش های دیگر... ادامه »

هفته دیابت در ایران

هفته دیابت در ایران
۲۴آبان
۱۳۹۵

در هفته دیابت آبان ماه سال 95، همایش هایی با محوریت آموزش و انجام تست قندخون در شهرستانهای مختلف کشور برگزار گردید. در بسیاری از شهرهای ایران شرکت ارم طب با کمک نمایندگان محترم اقدام به برگزاری و شرکت در برنامه ها نمود. از جمله این همایشها در استانهای : یزد،اصفهان،شیراز،بوشهر،رفسنجان،اهواز،مشهد،مازندران،کاشان،اراک،شهرکرد اردبیل و... انجام شد که در برخی از این همایش ها پکیج های تبلیغاتی و دستگاه تست قند خون به حضار اهدا گردید. ادامه »

همایش شرکت نوونوردیسک نماز جمعه دانشگاه تهران

همایش شرکت نوونوردیسک نماز جمعه دانشگاه تهران
۲۰آبان
۱۳۹۵

در روز 21 آبان ماه سال 95 ، شرکت ارم طب با همکاری شرکت نوونوردیسک و دانشگاه تهران در غرفه ای به مناسبت روز جهانی دیابت حضور داشت که از شرکت کنندگان در نماز جمعه حدود 200 نفر تست غربالگری قندخون انجام گرفت ، بسیاری از این افراد از داشتن دیابت خود با خبر نبودند در انتهای برنامه جوایزی به نمازگزاران اهدا گردید. ادامه »

یست و چهارمین دوره نمایشگاه قرآن کریم

یست و چهارمین دوره نمایشگاه قرآن کریم
۱۹تیر
۱۳۹۵

شرکت ارم طب در بیست و چهارمین دوره نمایشگاه قرآن کریم به مدت 13 شب در غرفه مشاوره دیابت و تست قندخون رایگان وزرات بهداشت حضور داشت، علاوه بر این خدمات دیگری از جمله مشاوره طب سنتی،تست شخصیت شناسی،پزشک عمومی و تست فشار خون نیز ارائه می شد. تیم کارشناسان شرکت ارم طب هرشب پذیرای حدودا 400 نفر از مدعوین عزیز بود و در مجموع 5500 نفر از بازدیدکنندگان گرامی از خدمات مشاوره دیابت و انجام تست قند خون بهره بردند. لازم به ذکر است با حضور مشاوره تغذیه به دلیل روزه داری مدوعین عزیز توصیه های مربوط به کنترل قند خون در ماه رمضان را دریافت کردند. نکته قابل توجه در این نمایشگاه بازدید وزیر بهداشت جناب آقای دکتر هاشمی از غرفه ها و خدمات ارائه شده توسط آن ها بود. با آرزوی سلامتی برای تمامی هموطنان گرامی   ادامه »

سالگرد تأسیس انجمن دیابت ایران- هتل لاله

سالگرد تأسیس انجمن دیابت ایران- هتل لاله
۲۳اردیبهشت
۱۳۹۵

مورخ 1395/02/23 به مناسبت بیست و هفتمین سالگرد تأسیس انجمن دیابت ایران همایشی درهتل لاله تهران با سخنرانی دکتر رجب رئیس انجمن دیابت ایران و دکتر نیکو سخن عضو هیئت مدیره فدراسیون بین المللی دیابت برگزار گردید . شرکت ارم طب نیز در این همایش حضور داشت، و با ارائه هدایای تبلیغاتی از مدعوین حاضر در همایش تشکر و قدردانی کرد. شرکت ارم طب همگام با شعار انجمن دیابت ایران که آموزش اساس درمان دیابت است امید آن دارد که بتواند با تکیه بر تیم آموزش خود گامی هرچند کوچک در راستای تحقق این شعار بردارد.    ادامه »

گزارش همایش هفته سلامت 1395

گزارش همایش هفته سلامت 1395
۱اردیبهشت
۱۳۹۵

به مناسبت هفته ی دیابت سال 1395 با شعار پیشگیری و غلبه بر دیابت شرکت ارم طب پرکار تر از سال های گذشته در همایش ها و برنامه های مرتبط حضور داشت. از جمله برنامه ها در شهر تهران شرکت عموم مردم در برنامه  دهکده سلامت بوستان جوانمردان به مدت یک هفته از آغاز اردیبهشت ماه بود. همچنین برنامه سه روزه ای در دانشگاه امیرکبیر با حضور دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه انجام شد. در پی ارتقای سطح سلامت کارکنان، پرسنل وزارت علوم،تحقیقات و فناوری نیز در برنامه ی دو روزه ای توسط شرکت ارم طب غربالگری شدند. از دیگر برنامه های مهم شرکت ارم طب همگامی با برخی شعب انجمن دیابت ایران بود که ازین میان بیشترین همکاری با انجمن دیابت کرج،انجمن دیابت اسلامشهر و انجمن دیابت اصفهان صورت گرفت.  همچنین در برخی شهرهای دیگر مانند: رشت، شیراز، کرمانشاه، زنجان، یزد، بابل، رفسنجان و میبد نیز همایش هایی با محوریت موضوع دیابت و همکاری شرکت ارم طب با شرکت   ادامه »

خبر ویژه روز جهانی بهداشت

۱اردیبهشت
۱۳۹۴

امروزه مواد غذایی راه طولانی تری را از تولید تا مصرف طی می کنند و زمان بیشتری نسبت به گذشته لازم است که ماده غذایی به بشقاب ما برسد. خطر آلودگی مواد غذایی همیشه و در هر مرحله از تولید وجود دارد. امنیت غذایی و سیستم کنترل آن باید بروز باشد و در طول کل زنجیره غذایی در کنار و در راستای هم کار کنند. دکتر سوزانا جاکاب مدیر اروپایی سازمان بهداشت جهانی   Today, the journey from where our food comes from to how it ends on our plate is longer and more complex than ever before. Food safety risks exist at every step. Our food safety and control systems must adapt and work together across sectors, along the entire food chain ,Dr Zsuzsanna Jakab WHO Regional Director for Europe ادامه »

مرکز بهداشت کرج

مرکز بهداشت کرج
۲۷اسفند
۱۳۹۳

شرکت ارم طب در بهمن ماه سال 93 در طرح غربالگری یکی از مراکز بهداشت شهر کرج شرکت کرد، هدف از اجرای این طرح ارتقا سطح سلامت و پیشگیری اولیه دیابت معرفی گردید که با استقبال خوبی از مردم روبرو شد. به دلیل اهمیت پیشگیری از ابتلا به دیابت این طرح در استان البرز و سایر استان ها در سال 94 نیز ادامه می یابد.   ادامه »

  ۱   ۲   ۳   ۴   ۵   ۶   ۷